Firmamız Hakkında

1998 yılında Aksu Geri Dönüşümlü Kağıt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi unvanı ile kurulan firmamız 2011 yılından itibaren Aksu Çevre Danışmanlık ve Geri Dönüşüm A.Ş. olarak faaliyetine devam etmektedir. Sahip olduğu ambalaj atığı toplama ayırma lisansları ve tehlikesiz atık toplama ayırma belgeleri ile KEY Holding bünyesinde Adana, İstanbul, Erzurum, Bursa ve Kahramanmaraş’ta yer alan toplama ayırma tesisleri ile, ambalaj atıkları ve tehlikesiz atıkların geri kazanım sürecine katılmasına aracılık etmektedir. Faaliyet gösterdiği şehirlerde ve çevre illerde oluşan ambalaj atıklarının ve tehlikesiz atıkların kaynağında ayrıştırılması, etkin ve verimli bir şekilde toplanarak geri dönüşüme kazandırılması sürecine katkı sağlamaktadır.

VİZYONUMUZ

Sürdürülebilir bir çevre için teknolojik altyapısı, yenilikçi hizmet anlayışı ve en üst düzeyde müşteri memnuniyeti ile doğal kaynak tüketimini azaltmaya yönelik hizmet sunarak sektöründe öncü olmak.

MİSYONUMUZ

Doğal kaynakların korunmasını, etkili ve verimli kullanılmasını temel kabul eden atık yönetim uygulamalarıyla çevre bilincini geliştirerek geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamak.

Yol Haritamız

1998

ADANA ve İSTANBUL tesisimiz kurulmuştur.

2010

ERZURUM tesisimiz kuruldu.

2018

KAHRAMANMARAŞ tesisimiz kuruldu.

2021

İstanbul’daki tesisimizin BURSA’ya taşınması ile aktif olarak tüm tesislerimiz faaliyetlerini sürdürmektedir.